Ο πρόεδρος της ομάδας ευχαρίστησε τον κόσμο για την ανταπόκρισή του . Σύντομους χαιρετισμούς απεύθυναν , μετά τις απονομές που έκαναν στους βετεράνους, οι βουλευτές Ιορδάνης Τζαμτζής, Δ. Σταμενίτης και Θεοδώρα Τζάκρη. Ο Αντιπεριφερειάρχης Θ. Θεοδωρίδης, ο Δήμαρχος Αλμωπίας Δημήτρης Μπίνος και ο Αντιδήμαρχος Γ. Τσιμτσιρίδης που πρόλαβε και αγωνίστηκε με πολλούς παίκτες από την εποχή εκείνη. Επίσης ο πρόεδρος της ΕΠΣ Πέλλας Αστέριος Αντωνίου και ο πρώην πρόεδρος του Αλμωπού Θανάσης Φασουράκης.
Τα κορίτσια της νεοσύστατης Λέσχης Φίλων Αλμωπού , επιμελήθηκαν το σύνολο της βραδιάς και είχαν αναλάβει την παρουσίαση .
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου