Α΄ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-1 Τελικό
70΄ 0-1 Σουσάρι
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 0-2 Τελικό
31΄0-1 Σπρίτος
90΄ 0-2 Νούσης με πέναλτι
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 0-1 Τελικό
51΄ 0-1 Μποζίνης
55΄ Αποβολή ο Στογιάννης για την Θύελλα
10΄ 1-0 Μάρκου Μ.
18΄1-1 Ελευθεριάδης
26΄ 2-1 Σίσκος
37΄2-2 Ελευθεριάδης
51΄2-3 Ελευθεριάδης
62΄ 2-4 Καιλάρης Π.
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 0-6 Τελικό
17΄0-1 Τσεγάνης
28΄ 0-2 Μάρκου
32 ΄0-3 Μπεσιος Ν.
35΄0-4 Τσεγάνης
40΄ 0-5 Γκινης
79΄0-6 λεξανδρίδης
ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 0-5
27΄0-1 Πασλαμούσκας με πέναλτι
70 ΄0-2 Ολίδης
76΄0-3 Μαρτίν
82΄0-4 Καμπούρης
86΄0-5 Μεταξάς
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ 5-1 Τελικό
15΄1-0 Πασαλής Α.
30΄ 1-1 Καραδοσίδης
45΄2-1 Μάντζιος
57΄3-1 Λούσας
75΄4-1 Μάντζιος με πέναλτι
90΄ 5-1 Πασσαλής Αντ.
Α΄ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2-3 Τελικό
20΄ 0-1 20 Δημητριάδης με πέναλτι στο 20′
35΄1-1 Χατζηχρήστος στο 35′
65΄1-2 Δημητριαδης στο 65´
70΄2-2 Μωυσιδης στο 70′
74' 2-3 αυτογκολ Δημτσης στο 74′
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 5-1 (Τελικό)
11΄0-1 Χαραλαμπίδης
12΄1-1 Νικολαίδης
57΄2-1 Λαγομάτης
70΄ 3-1 Καλτσουνίδης
72΄4-1 Δημτσούδης
85΄ 5-1 Νικολαιδης
Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1-0 (Τελικό)
60΄ 1-0 Γάτσος
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0-8 (Τελικό)
18΄0-1 Ριζόπουλος
38΄ 0-2 Ριζόπουλος
42΄ 0-3 Φώτης
45΄ 0-4 Νέμτσας
70΄ 0-5 Γεωργιάδης
73΄ 0-6 Ριζόπουλος
78΄0-7 Γεωργιάδης
88΄0-8 Φώτης
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 0-3 (Τελικό)
15΄ 0-1 Σιδώρης
25΄ 0-2 Δουμος
49΄ 0-3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0-9 (Τελικό)
4΄ 0-1 Ευαγγελίδης
18΄ 0-2 Ευαγγελίδης
25΄ 0-3 Κάτσε
33΄ 0-4 Χατζηβασιλειαδης
42΄ 0-5 Παπαδόπουλος
55΄ 0-6 Παπαθανασιάδης
63΄ 0-7 Παπαθανασιάδης
70΄ 0-8 Μπόικος
80΄ 0-9 Στεφάνου
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 4-1 (Τελικό)
38΄ 1-0 Γησκιάς στο 38′
65΄ 2-0 Χατζίδης στο 65′
75΄ 3-0 Μυστακίδης στο 76′
85΄ 3-1 Σγουρούδης με πέναλτι στο 85′
87΄ 4-1 Αρτεμιάδης στο 87′
Β΄ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 3-0 Τελικό
47΄ 1-0 Σουλιώτης
70΄ 2-0 Μπουρδανης
ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1-1 Τελικό
26' 0-1 Κόγιος Σ.
55' 1-1 Χαραλαμπίδης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ 3-1 Τελικό
3' 1-0 μαντζερίδης Χ.
65' 2-0 Μαντζεριδης Π.
76' 2-1 Δούδης
83' 3-1 Καραγιαννίδης
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 3-0 Τελικό
35' 1-0 Τσεγνεσίδης
72' 2-0 Στεφανιδης
82' 3-0 Γεργης Δ.
Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ 1-2 Τελικό
24΄ 0-1 Κιτσουκης Π. στο 24′
47΄ 0-2 Δάγγας στο 47′
68΄ 1-2 Σαρίδης στο 68′
Β΄ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ 0-0 (Τελικό)
80΄ Κόκκινη Δ. Τσιφλίδης για την Δάφνη.
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 0-6 (Τελικό)
15΄ 0-1 Γιαλίδης
22΄ 0-2 Καρπάς
42΄ 0-3 Στεργιου
55΄ 0-4 Κιόσης
65΄ 0-5 Κοπατσης
75΄ 0-6 Νικoλαίδης
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 3-0 (Τελικό)
15΄ 1-0 Γρηγ. Καρπάτσης
35΄ 2-0 Καρατζόγλου με πέναλτι
60΄ 3-0 Ε. Καρπάτσης
A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0-2 Τελικό
43΄0-1 Τουλγαρίδης
70΄0-2 Τουλγαρίδης
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 1-4 Τελικό
25΄0-1 Καραδήμος
43΄0-2 Τοπκας
65΄1-2 Βακιάνης
69΄1-3 Κουτρούμπαλος
89΄1-4 Τσουλχάι
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 4-1 Τελικό
15΄1-0 Ρέκκος
22΄ 2-0 Πλιόγκας
35΄2-1 Καρασαρλιδης
64΄3-1 Μπρατσούδης
78΄4-1 Μπουράκης
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 0-0 Τελικό
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-0 Τελικό
88΄ 1-0 Παπαδόπουλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 7-1 Τελικό
5΄ 1-0 Καμπάνης
10΄ 2-0 Μπλατσέρι
16΄3-0 Παπαστεργίου
24΄ 4-0 Παπαστεργίου
36΄4-1 Ταουλάνι
52΄5-1 Πέλκας
67΄6-1 67 πελκας
80΄ 7-1 Πανταζίδης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου