Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019

ΣΤΗ ΣΕΡΒΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 9Th Zrenjianin Open ΤΟTΛΗΣ ΚΑΙ ΝΕΤΣΟΥ TOY A.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ

ΝΕΑ ΤΟΥ Α.Σ. TAEKWONDO ΕΔΕΣΣΑΣ

Για την Σερβία αναχωρούν σήμερα 14/3/2019 δυο αθλητές του Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ Τότλης Ιωάννης και Νέτσου Σταυρούλα με την επίλεκτη ομάδα της Ένωσης Ταεκβοντό Βορείου Ελλάδος για να αγωνιστούν στο στο 9th Zranjanin Open.
Tο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στη πόλη Ζρένιανιν στην επαρχία της Βοϊβοντίνας της Σερβίας . Ο Τόλτης αγωνίζεται στην κατηγορία -61 κιλά Παίδων
το Σάββατο 16/3 και επίσης την ίδια μέρα η Νέτσου Σταυρούλα στην κατηγορία -55 κιλα Κορασίδων.
Η Ομάδα της ΕΤΑΒΕ απαρτίζεται από 58 αθλητές και 8 παράγοντες.
Ευχόμαστε καλή επιτυχία!
Αναλυτικά:
Αρχηγός Αποστολής: Χρηστίδης Ανδρέας
Συνοδοί Προπονητές: Χάρης Παλτόγλου, Δούκας Κωνσταντούλας, Τόρης Δημήτρης, Ντόβας Μπάμπης, Χρηστίδης Χρήστος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ποζαπαλίδης Κων/νος
ΑΘΛΗΤΕΣ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ)
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ)
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
4. ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΣΓΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
5. ΒΙΝΤΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ)
6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΑΣ ΑΕΤΟΙΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
7. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
8. ΓΚΟΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)
9. ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
10. ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
11. ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
12. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
13. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ)
14. ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗΚΙΛΚΙΣ)
15. ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
16. ΚΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
17. ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ)
18. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΑΣ ΠΑΛΜΟΣΣΚΙΑΘΟΥ)
19. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
20. ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΦΗ (ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
21. ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ)
22. ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ)
23. ΜΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
24. ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
25. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ)
26. ΜΥΤΗΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000)
27. ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ)
28. ΝΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ (ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
29. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ)
30. ΝΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ)
31. ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
32. ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ)
33. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΣΗΦΑΙΣΤΟΣ)
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜHΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
35. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
36. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ)
37. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ)
38. ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
39. ΠΟΝΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ)
40. ΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
41. ΡΙΖΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (ΑΣ JEONSA ΕΛΕΟΥΣΑ)
42. ΣΓΟΡΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
43. ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΑΔΕΛΑΙΔΑ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
44. ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΞΑΝΘΗΣ)
45. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
46. ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
47. ΤΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
48. ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ)
49. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ)
50. ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ)
51. ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
52. ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
53. ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
54. ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
55. ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ)
56. ΧΑΡΟΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ (ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
57. ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ)
58. ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΣ ΕΟΡΔΑΙΚΗΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου