Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Super League

17.15 Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports1HD)
19.00 Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ SPORTS)
19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ (Novasports1HD)

LaLiga

14.00 Ουέσκα-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα
(COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Λεγανές-Τζιρόνα (COSMOTE SPORT2HD)

SerieA

16.00 Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
19.00 ΣΠΑΛ-Ρόμα (Novasports2HD)
21.30 Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)

Bundesliga

16.30 Σάλκε-Λειψία (COSMOTE SPORT1HD)
16.30 Στουτγκάρδη-Χόφενχαϊμ (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ (COSMOTE SPORT3HD)

Ligue1

18.00 Λιόν-Μονπελιέ (Novasports3HD)
21.00 Νιμ-Στρασβούργο (Novasports2HD)

EFL Championship

14.30 Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
17.00 Στόουκ-Ρέντινγκ (Novasports4HD)

Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

15.30 Παράλληλες μεταδόσεις: Κολοσσός-Λαύριο, ΠΑΟΚ-Ηφαιστος, Ρέθυμνο-Πανιώνιος (EΡT2)
18.00 Περιστέρι-Άρης (ΕΡΤ2)
17.00 ΑΕΚ-Κύμη (COSMOTE SPORT4HD)

ΝΒΑ

18.30 Μπόστον Σέλτικς-Ατλάντα Χοκς (COSMOTE SPORT7HD)
02.30 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (COSMOTE SPORT4HD)

Τουρνουά Τένις ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells

20.00 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
22.00 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ FIVB World Tour (Κατάρ)

15.50 Μικρός τελικός (COSMOTE SPORT9HD)
17.05 Τελικός (COSMOTE SPORT9HD)
--
08.00 Formula1 (Γκραν Πρι Αυστραλίας): Κατατακτήριες Δοκιμές (ΕΡΤ SPORT, COSMOTE SPORT5HD)
13.30 Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν (COSMOTE SPORT7HD)
14.00 Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο: Παλαιό Φάληρο-Εθνικός (ΕΡΤ SPORTS)
14.00 Bundesliga 2: Αμβούργο-Ντάρμσταντ (COSMOTE SPORT8HD)
14.15 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Καρσίγιακα-Μπάνβιτ (COSMOTE SPORT4HD)
15.00 Football League: Κισσαμικός-Κέρκυρα (ΕΡΤ3)
16.00 Champion League Πόλο: Ολυμπιακός-Ζολνοκ (ΕΡΤ SPORTS)
17.00 Κύπελλο Χάντμπολ αντρών (τελικός): Ολυμπιακός-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
20.45 Eredivisie: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
22.30 Liga NOS: Πόρτο-Μαρίτιμο (COSMOTE SPORT7HD)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου