![](http://www.real.gr/Files/Articles/Photo/550_334_192756.jpg)
Αντί να απαλύνεται ο πόνος για τον χαμό του αγαπημένου της αλόγου όσο περνούν οι μέρες, αυτός γίνεται όλο και πιο έντονος.
Η Αθηνά Ωνάση κλαίει συνεχώς και έχει μόνιμα μαζί της τις στάχτες του αλόγου της στο οποίο έκανε ευθανασία και ύστερα το αποτέφρωσε!
Επιστρέφοντας στο σπίτι της στο Σάο Πάολο η χρυσή κληρονόμος πήρε μαζί της και τις στάχτες του Z-Zang του οποίου τον χαμό δεν μπορεί με τίποτα να πιστέψει ούτε μπορεί να συμβιβαστεί με την ιδέα ότι δεν θα τον ξαναδεί.
Σύμφωνα με ανθρώπους που βρίσκονται κοντά της, «η Αθηνά κλαίει συνεχώς ενώ περπατάει πότε μόνη της πότε μαζί με τον Αλβάρο στους στάβλους όπου βρισκόταν ο Z-Zang».
Για δες προβλήματα που έχουν μερικοί!
ΑπάντησηΔιαγραφή