Ο Σταύρος Θεοδωράκης στη Θεσσαλονίκη.
Την πρώτη του κεντρική προεκλογική ομιλία πραγματοποίησε στη Θεσσαλονίκη ο Σταύρος Θεοδωράκης. Στο κατάμεστο «Ολύμπιον» βρέθηκαν πάνω 1.000, ενθουσιώδεις, φίλοι του Ποταμιού, παρουσία και του δημάρχου της πόλης, Γιάννη Μπουτάρη.
Κατά τη διάρκεια της ομιλία του, ο επικεφαλής του Κινήματος δεν δίστασε να κατονομάσει αυτούς που φοβούνται και κατηγορούν το Ποτάμι, ενώ ζήτησε από τον ελληνικό λαό την ψήφο του, όχι χαριστικά, αλλά με βάση το εμπεριστατωμένο πρόγραμμα του.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου