Χωματερή στην έξοδο της Αριδαίας , δίπλα στα Σχολεία .................Κατάσταση εκτός ελέγχου !
Επεκτείνετε διαρκώς ο συνοικισμός των Τσιγγάνων στην Αριδαία .Οι γνωστοί Ρομά συνεχίζουν τις δραστηριότητες ανεξέλεγκτα , κουβαλώντας κάθε είδους σκουπιδιού ρυπαίνοντας το χώρο που κατά τα άλλα είναι στον σχεδιασμό του Δήμου Αλμωπίας για την ανάπλαση της παραποτάμιας έκτασης .Αγανακτισμένοι η πόλη της Αριδαίας με την όλη κατάσταση και πολλοί αναρωτιούνται ,γιατί τόσοι αδιαφορία από πλευράς Δήμου Αλμωπίας .Ο χώρος πρασίνου έχει διαμορφωθεί σε χώρο κάμπιγκ και υπαίθριων δραστηριοτήτων wc και υπαίθριου εμπορίου .
σε λιγο θα τους φτιαξει και σπιτια ο δημαρχος αίσχος τι πραγματα ειναι αυτά ; εχει βρωμισει ο τοπος ντροπή σας ,ασχοληθειτε λιγο με τα προβληματα φτάνει πια !
ΑπάντησηΔιαγραφήΑυτοί οι άνθρωποι ήρθαν για να δουλέψουν ή για να κλέβουν και να ζητιανεύουν; Είναι νόμιμα εδώ; Ας μας ενημερώσει κάποιος υπεύθυνος!!!!Αν όχι τι κάνει η αστυνομία; Πόσες κλοπές έχουν γίνει τον τελευταίο καιρό στην περιοχή; Καμία ενημέρωση........
ΑπάντησηΔιαγραφήΔεν φτάνει που έφυγαν όλες η υπηρεσίες από την Αριδαία μας ήλθανε και τα κατσιβελιά ...
ΑπάντησηΔιαγραφή