Η διαχείριση των Λουτρών Αλμωπίας έπρεπε να μείνει στο Λουτράκι .......Γιάννης Μπίνας
Επικριτικός ο Γιάννης Μπίνας ως προς την λειτουργία της Δημοτικής Επιχείρισης των Λουτρών Αλμωπίας από των δήμο Αλμωπίας .Τα λέει έξω από τα δόντια και τονίζει '' δεν έχει αλλάξει τίποτε τόσα χρόνια , ότι γινόταν στο παρελθόν , το ίδιο συνεχίζει ''.
Οχι και τελος. Ο γιοκας του τα παιρνει χοντρα απο τα λουτρα. Η νυφη του το ιδιο. Για τον εαυτό του ολο πιέζει να παρει θεση με μιστό. Οχι και τέλος. Ξερει τι κανει ο γιαννάκης.
το παρτυ τελος για το λουτρακι γιαννακη ,κατάλαβες ;
ΑπάντησηΔιαγραφήΟχι και τελος. Ο γιοκας του τα παιρνει χοντρα απο τα λουτρα. Η νυφη του το ιδιο. Για τον εαυτό του ολο πιέζει να παρει θεση με μιστό. Οχι και τέλος. Ξερει τι κανει ο γιαννάκης.
ΑπάντησηΔιαγραφή