Συνεχίζονται οι προετοιμασίες απόδρασης
στην φύση στις 10 και 11 Ιουλίου 2015 , από νέους της Τοπικής Κοινότητας Γαρεφείου στην τοποθεσία Γλυκά Νερά .Ο αντικατοπτρισμός στα νερά των εικόνων στο νερό του ουρανού και του γύρου χώρου ,τονίζουν την καθαρότητα των νερών και υπόσχονται στιγμές χαλάρωσης και διασκέδασης .Επειδή δεν περιγράφονται με λίγα λόγια όλα όσα θα χαρείτε με την επίσκεψή σας ,σας καλούμε να έρθετε στον παράδεισο που είναι τόσο κοντά μας .
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου