![](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11707630_837529643010822_4700730771110473747_n.jpg?oh=8f9488e05c950d38666acb8307c5a5e2&oe=5617F277)
Το ''πορόι'' είναι μια πανέμορφη περιοχή λόγο της θέας που προσφέρει. Βρίσκεται ανάμεσα στα χωριά Γαρέφι - Πευκωτό νομού Πέλλας και το μήκος του ποταμιού ξεπερνά τα 50 χλμ. Η διαδρομή μας αποζημιώνει απλόχερα με τα ειδυλλιακά τοπία, προσφέροντας μας ένα καταπληκτικό συνδυασμό χρωμάτων, βουνού και ποταμού μέσα στα δέντρα. Μια απολαυστική και μοναδική εμπειρία που πρέπει να ζήσετε!
![](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10268495_710057565758031_7315858798034143385_n.jpg?oh=6ba39ccc0144d339a0cc1006ecee5c44&oe=56137DC7)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου