![](http://www.koutipandoras.gr/sites/default/files/styles/article_full/public/picture_2_13.png?itok=gKfYSg1C)
«Ο λαός δεν φοβάται. Δημοκρατία είναι να αποφασίζουν οι πολίτες και όχι εκείνοι που θέλουν να τους καθυποτάξουν. Η Δημοκρατία δίνει στο λαό το δικαίωμα να αποφασίζει», δήλωσε ο Πάνος Καμμένος που ψήφισε σε εκλογικό τμήμα της Γλυφάδας.
Ο πρόεδρος των ΑΝΕΛ, που έφτασε στο σχολείο όπου ψήφισε λίγο πριν τις 11 το πρωί συνοδευόμενος από τη μικρή του κόρη, ανέφερε επιπλέον: «Είναι ανυπόστατες όλες αυτές οι πολιτικές αναλύσεις που απειλούν τους Έλληνες και τις Ελληνίδες με κλειστά ΑΤΜ και με κούρεμα καταθέσεων
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου