Μετα απο παρεμβαση της Δημαρχου Σκυδρας Κατερίνα Ιγνατιάδουετοιμαστηκαν τα διπλωματα για τρακτερ των κατοικων Τ.Κ Πετριας (Πλευρωμα-Λουτροχωρι), παρελειφθησαν απο τον Προεδρο και μοιραστηκαν σημερα 20-07-2015 στους επιτυχοντες των εξετασεων (Πετυχαν ολοι) Την αλλη Δευτερα θα ειναι ετοιμα και τα υπολοιπα απο τα χωρια Αρσενι-Λιποχωρι-Προφητη Ηλια-Σκυδρα. Για αλλη μια φορα ημαστε Δημαρχος και Προεδρος Τ.Κ Πετριας κοντα στους συνδημοτες μας.
Ο Προεδρος Τ.Κ Πετριας (Πλευρωμα-Λουτροχωρι)
Βολτσης Γρηγοριος
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου