"Δεν είναι η πρώτη φορά που η συγκεκριμένη εταιρεία αποδεικνύει ότι βρίσκεται κοντά στις οικογένειες που πλήττονται από την κρίση. Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια. Η συντονισμένη δράση του Δήμου με εταιρείες, φορείς, συλλόγους και απλούς πολίτες, διευρύνει τις δυνατότητες μας για υποστήριξη ολοένα και περισσότερων συνδημοτών μας." δήλωσε ο Δήμαρχος Πέλλας Γρηγόρης Στάμκος.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου