Στο πρώτο ημίχρονο η απόδοση της τοπικής ομάδας μέτρια με αποτέλεσμα μόλις στο 10 λεπτό η Μαύρη Θύελα Λυκοστόμου να κάνει το 0-1 με τον Κυριακίδη .
Στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε στροφές ο Μέγας Αλέξανδρος Όρμας κι έτσι η ισοφάριση ήρθε στο 50 λεπτό με γκολ του Ζαχαράκη και το δεύτερο τέρμα της νίκης στο 70 λεπτό με γκολ του Ιωάννου .
Τελικό αποτέλεσμα Μ.Α Όρμας 2 - 1 Μαύρη Θύελα Λυκοστόμου.
Στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε στροφές ο Μέγας Αλέξανδρος Όρμας κι έτσι η ισοφάριση ήρθε στο 50 λεπτό με γκολ του Ζαχαράκη και το δεύτερο τέρμα της νίκης στο 70 λεπτό με γκολ του Ιωάννου .
Τελικό αποτέλεσμα Μ.Α Όρμας 2 - 1 Μαύρη Θύελα Λυκοστόμου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου