Συνακόλουθα, ν΄ανταλλάξουν ευχές κι όλοι μαζί, εκφράζοντας το σύνολο των Σκυδραίων, να στείλουν μηνύματα ειρήνης, αισιοδοξίας, ταπεινοφροσύνης, συναδέλφωσης κι αγάπης για τον πλησίον.
Στη χαραυγή του νέου έτους 2016 κι από τη γιορτινή, φιλόξενη, λοιπόν, Σκύδρα και τους ανθρώπους της, ευχές για Χρόνια Ευλογημένα, Χρόνια Υγιή και Δημιουργικά, Χρόνια Πολλά για όλον τον κόσμο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου