της ομάδος κι εκτιμά, ότι με δουλειά θα φανούν σύντομα τα αποτελέσματα .Τονίζει : είναι από τις λίγες ομάδες η Όρμα που έχει πλειάδα ποδοσφαιριστών από την τοπική κοινωνία κι αυτό δίνει μεγαλύτερο πλεονέκτημα στην προετοιμασία των παικτών .Δεν υπάρχει πλέον η πολυτέλεια ή ευχέρεια να κάνεις μεταγραφές .Θα πρέπει να αρκεστεί ο καθένας μας στο δυναμικό του κάθε χωριού
,αλλά και γιατί να μην αξιοποιηθούν τα παιδιά μας .Τέλος καλεί τον φίλαθλο κόσμο να σταθεί δίπλα στην ομάδα κι ας έρθουν να χαρούν τα παιδιά τους .Εξάλλου το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο πέρα από όλα τα άλλα ,είναι διασκέδαση ,ψυχαγωγία .Ας κερδίζει ο καλύτερος .
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου