Η Συντονιστική Επιτροπή του 1ου Χριστουγεννιάτικου Χωριού του Δήμου Αλμωπίας σας εύχεται Καλή Χρονιά και σας ενημερώνει ότι αναβάλλεται η προγραμματισμένη εκδήλωση αλλαγής του χρόνου που ήταν προγραμματισμένη για απόψε, λόγω της μεγάλης πτώσης της θερμοκρασίας.
Επίσης, σας ενημερώνει ότι το πρόγραμμα συνεχίζεται κανονικά τις επόμενες μέρες και μέχρι τις 6 Ιανουαρίου 2016, οπότε και θα αναβιώσει το έθιμο των Μομώγερων.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου