Μετά το θόρυβο που προκλήθηκε για την ελλιπή μελέτη κατασκευής των αποδυτηρίων της πισίνας της Δημοτικής Επιχείρησης των Λουτρών Αλμωπίας, ο Ιωάννης Ιωαννίδης παραιτήθηκε από μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου ο οποίος θήτευσε στο πολύ πρόσφατο παρελθόν Πρόεδρος της Δημοτικής Επιχείρησης .
Η παραίτησή του έγινε αποδεκτή κατά την συνεδρίαση του Δ.Σ. (31-12-2015).
Επίσης έντονα ερωτηματικά προκύπτουν για ποιο λόγο ανατέθηκε η Μελέτη σε Μελετητή Αθηνών και όχι της Αλμωπίας .
auta na ta blepoun
ΑπάντησηΔιαγραφή