Με δήλωσή τους προς τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Αλμωπίας Σίμο Σωτηριάδη τονίζουν την ανεξαρτητοποίησή τους από τον συνδυασμό του Δημάρχου Δημήτρη Μπίνου .
Σύντομα με νεότερη ανάρτηση σχετικό βίντεο θα προβάλει το όλο σκηνικό της Ανεξαρτητοποίησης της Μαρτίνας Ζιάκκα Βαλλιανάτου και του Χρήστου Χουρσόγλου από τον συνδυασμό'' Η Αλμωπία της Καρδιάς μας ''.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου