Όλα δείχνουν στην Πέλλα ότι θα σαρώσει ο Κυριάκος Μητσοτάκης αφού πολλοί σχολιάζουν ότι θα στηρίξουν Βαγγέλη αλλά στο παρασκήνιο μάχονται υπέρ του Κυριάκου Μητσοτάκη .Δεν είναι τυχαίο βέβαια ότι και ο Απόστολος Τζιτζικώστας δείχνει Κυριάκο .
Εδώ που τα λέμε καλά θα είναι η παλιά φρουρά να πάει στην άκρη ,χρειάζονται νέα πρόσωπα με ειλικρίνεια , σταθερότητα του λόγου τους , για ένα καλύτερο αύριο .
Πριν πολλά χρόνια ο Κώστας Μητσοτάκης είχε μιλήσει τότε για συνεκμετάλλευση του Αιγαίου .Όλοι μας τον κατακρίναμε και μιλήσαμε με τα χειρότερα , τώρα που γίνετε πλήρη ισοπέδωση του τόπου , δεν ανοίγει μύτη .
![](https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/535081_10153439227317725_2842541032591462746_n.png?oh=d783ae6f8261487ef388131313abc5ee&oe=5712330A)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου