Δώρο στον Γιάννη Σηφάκη Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ στην Πέλλα από τους αγρότες της Αλμωπίας : Πατάτες ,κοπριά ,λαχανικά και αυγά !
Ανέβηκαν οι τόνοι από τους αγρότες στο Πανελλήνιο ,βέβαια δεν θα μπορούσε να εξαιρεθεί από αυτό το πεδίο δράσης η Αλμωπία .Έτσι σήμερα αγρότες από την Αλμωπία πήγαν στο γραφείο του Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Γιάννη Σηφάκη φωνάζοντας συνθήματα κατά των μέτρων που επιχειρεί η Κυβέρνηση να εφαρμόσει σε βάρος των αγροτών και πέταξαν στην πόρτα του πατάτες ,λαχανικά αυγά και Κοπριά !
δεν ιδρώνει το αυτι του Σηφάκη να παίρνει το μισθό του βουλευτη κι ολα καλά
ΑπάντησηΔιαγραφή