Στη συνέχεια, ο Δήμαρχος και οι συνεργάτες του μετέβησαν στην Έδεσσα μαζί με τους αγρότες της Αλμωπίας και ολόκληρου του Νομού, όπου συμμετείχε στην πορεία διαμαρτυρίας, ενώ επισκέφθηκε μαζί με αντιπροσωπεία των αγροτών και τους Δημάρχους Έδεσσας και Σκύδρας τον Αντιπεριφερειάρχη Πέλλας κ. Θεόδωρο Θεοδωρίδη, όπου συζητήθηκαν τα δίκαια αιτήματα.
Σε δήλωσή του ο κ. Μπίνος ανέφερε τα εξής:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου