![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVLqLhVFgyWQnkkQ6yq38xawe1ST7weDBNQ0qQgfhuLjc5uCGzBq3z1Ek_qO3Xsl3P8qaic5givQ91EkoRWmn5iTdGNnaLvyPN8jeL6yR2c-LbJRqglQYbxryMpv_wG2_McWpVbaLhMsQ/s400/12695692_1708871482714873_775691423_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEie06s90MBhBYZp0pJ8tXYvrkcy8AnR5_bAnBZSh7ddP6Nrurxzq4LspJc_hENWZNBK_ztkSLMCU1kOBsCFwU5x10BZ8hgQXB_lkZp7v9hWwjzoVAmpZkJV3OWyycOfuGgW2B_HboU230g/s320/12650605_1708871229381565_1939842433_n+%25281%2529.jpg)
Σημαντικές παρεμβάσεις για την βελτίωση και την προστασία του οδικού δικτύου Προμάχων σε χρονίζοντα προβλήματα που οδηγούσαν στην καταστροφή τους, προχωρά ο Δήμος Αλμωπίας.
Ήδη έχει κατασκευαστεί τοιχίο αντιστήριξης σε τμήμα του οδικού δικτύου εντός του οικισμού.
Επίσης, ξεκίνησε η συντήρηση και άλλου μεγαλύτερου τμήματος, έξω από τον οικισμό, με την κατασκευή αποστραγγιστικού αύλακα για την προστασία του οδοστρώματος που έχει διαβρωθεί και καταστραφεί σε μεγάλο του τμήμα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgR9ULxE8ImKRegfjnfbzb06aly-YwWI6r7618s11Bv6nDvxBkFcy2o56MCJ13wVoHut8jMWm-rWe6s3S1AlM3wSb1PMXCvta2vc8i3zjfCIJ1WcatZUv7Pj7NZVHwcIfAZbq3_-aQozhs/s640/12714211_1708871512714870_290010536_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhRODdRVmnPwM-AKmv59l33jz6sFppord0fDqj8fNJN-T4AgOcXUr-2GbB-HCeC9Gt0H4O6R2qKSAme9Vd3nnxKqqUjpX-P16lOZ0isI3Quc_CYv1WfhW8Mq37S3SE11L42EIslp5N2pY/s400/12714294_1708871302714891_1066675062_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου