![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14358753_1786775908266400_2963023309586830946_n.jpg?oh=ab9bc7051022edc37052d4840d8f607f&oe=5869D1F1)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14368842_1786803181597006_8488560743376682444_n.jpg?oh=741639294cf12d346592a6bd93f9e484&oe=586A6677)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14355697_1786423608301630_4057999196519169570_n.jpg?oh=cc7f564db8697ff1b7f98532a302719f&oe=5885BD19)
Μακεδονία Θρακη Ποντος Ηπειρος ανταμώνουν στη Σκυδρα....για τον πολιτισμο για την αγαπη για την φιλανθρωπια....
Θερμα συγχαρητηρια στους διοργανωτές!
Πολλά μπράβο στον Πολιτιστικό Σύλλογο Σκύδρας Άγιος Ιωάννης ο Πρόδρομος ,στον χοροδιδασκαλο Γιάννη Τοπουζη και σ όλους τους συμμετέχοντες πού κρατούν ζωντανή την παράδοση,που προάγουν τον πολιτισμό και τον εθελοντισμο!
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14355124_1786423648301626_7740052126913924142_n.jpg?oh=22b1d04d14b52a1eeff46faf763d1b47&oe=5871F57A)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14355578_1786423568301634_2916407995247326725_n.jpg?oh=9bc79c8db1f72c4cc316b54c6b905a4a&oe=58752E07)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14344052_1786423671634957_4505241080743746109_n.jpg?oh=ad9307eacd60d54b7c6f67afcfe59044&oe=5867DE65)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου