Να παραιτηθεί ο Δημήτρης Πασόης , έχει διαλύσει τον συνδυασμό !!! Το δαχτυλίδι της διαδοχής έχει δοθεί !!!
Ευθείες βολές από τον τέως Αντιδήμαρχο Γιώργο Ταγκαλίδη κατά του Αρχηγού του , Δημήτρη Πασόη .Τον καλεί ευθέως να παραιτηθεί από την ηγεσία του δημοτικού συνδυασμού , για το καλό του συνδυασμού και του τόπου .
Είναι '' μεζές '' για τον Δήμαρχο Αλμωπίας Δημήτρη Μπίνο , δεν μπορεί να ανταποκριθεί στον ρόλο του . Επίσης έβγαλε και μια ακόμη είδηση , ότι το δαχτυλίδι της διαδοχής έχει δοθεί σε συγκεκριμένο πρόσωπο ,αλλά αναρωτιέται ο ίδιος για ποιό λόγο δεν έχει βγει προς τα έξω η κίνηση αυτή .
...πέστα Γιώργο επιτέλους.....
ΑπάντησηΔιαγραφή