Διαμαρτυρόμενος για το χρόνο ομιλίας του ο ημιανεξάρτητος δημοτικός σύμβουλος Χρήστος Χουρσόγλου , αποχώρησε από την συνεδρίαση του Δ.Σ.Αλμωπίας . Ημιανεξάρτητος ,διότι δεν έχει διαγραφεί τυπικά από τον συνδυασμό της δημοτικής πλειοψηφίας . Στην ίδια κατάσταση ήταν και η Μαρτίνα Ζιάκκα Βαλιανάτου , αλλά έκανε το χρυσό μετάλλιο στην τούμπα , κι επέστρεψε στο μαντρί .Η εξέλιξη του δημοτικού συμβουλίου ήταν μόλις στο πρώτο θέμα της Ημερησίας διάταξης .
ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ;
ΑπάντησηΔιαγραφήΟ κ.Χρηστος ειναι σαραντα χρονια φουρναρης απαιτειται σεβασμος στο πρόσωπό του !!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΕΡΓΟΝ ... ΣΤΟ ΚΑΛΟ
Διαγραφή