Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων Δήμου Έδεσσας Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Έδεσσας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgN1cCM2YSGk6EJjeLlu-Jd-AY_VukT1IuRSNs8O5rCKuVc6uWrpZ_pYAsbPyUxgX3UaCtVmSLarFhemCwv9RJYsDILCMsrYy5mLsLLaR59fJJ0nlKN7TZQxPWFU5Sne5078a-TODbFbIk/s320/%25CE%25A0%25CE%25A0%25CE%25A0.jpg)
Σήμερα στο Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων Δήμου Έδεσσας έγινε ενημέρωση σε ηλικιωμένους από το Τμήμα Ασφαλείας Έδεσσας για την πρόληψη της απάτης που έχει πάρει μεγάλες διαστάσεις το τελευταίο χρονικό διάστημα. Η συμμετοχή των ηλικιωμένων ήταν μεγάλη και τα ερωτήματα πολλά και ενδιαφέροντα. Παράλληλα είχαμε την χαρά να δούμε από κοντά τις αξιόλογες χειροτεχνίες που κάνουν στο καθημερινό τους πρόγραμμα οι ωφελούμενοι του Κέντρου, μερικές από τις οποίες παρουσιάζουμε.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου