Ο μήνας Νοέμβριος 2016 , είναι η ώρα αλλαγής της ηγεσίας στα Λουτρά Λουτρακίου του Δήμου Αλμωπίας .Ο σχεδιασμός των αλλαγών του Δημάρχου Αλμωπίας Δημήτρη Μπίνου άρχισε να ξετυλίγεται , με πρώτη κίνηση η τοποθέτηση του μέχρι τώρα Αντιπροέδρου των Λουτρών Δημήτρη Βέσκου στην Προεδρία της Δημοτικής Επιχείρησης .Η επιθυμία τελικά του Βαρόνου της τοπικής αυτοδιοίκησης , γίνετε πράξη .
|
ΤΙ ΒΑΡΟΝΟΣ ΔΗΛΑΔΗ BESKO PAR ;
ΑπάντησηΔιαγραφή