Σύγκρουση Γιώργου Σαββίδη και Νίκου Παρούτογλου !!!
Με παρέμβαση του Δημάρχου Αλμωπίας Δημήτρη Μπίνου προς τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Σαββίδη , αποφεύχθηκε ισχυρή σύγκρουση .Ως τόσο τα υπονοούμενα από πλευράς Γιώργου Σαββίδη έπεσαν στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου Αλμωπίας, στον σύντομο διάλογο που είχαν , οι δυο δημοτικοί σύμβουλοι .
Αναμένετε το επόμενο χρονικό διάστημα να ανέβουν οι τόνοι της αντιπαράθεσης , αλλά στην συνεδρίαση που έγινε την Τρίτη , χρειάσθηκε και η παρέμβαση του Δημήτρη Πασόη , για να εκτονωθεί η κατάσταση στην παρούσα φάση .
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου