Πιο δυνατός ο Σίμος Σωτηριάδης από τις τελευταίες εξελίξεις !!!
Πολύ πιο άνετος και πιο δυνατός ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Αλμωπίας Συμεών Σωτηριάδης . Πολλοί ήταν αυτοί που περίμεναν ότι μετά την Προεδροποίηση του Δημήτρη Βέσκου στην Δημοτική Επιχείριση των Λουτρών Λουτρακίου του Δήμου Αλμωπίας . Όμως σαν παλιός αυτοδιοικητικός παράγοντας ξέρει πως παίζεται το παιχνίδι και ξέρει να περιμένει. Όχι για μεγάλο χρονικό διάστημα και κρατήστε το αυτό .
ένας ένας πηδάνε από το καράβι...
ΑπάντησηΔιαγραφήδεν πειράζει καλυτερα χωρις τα βαριδια