Η φάση του αγώνα , όταν ο Μένιος λέει όχι στην Νάουσα !!! |
Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2016
Αλμωπός Αριδαίας 0 - 0 Νάουσα Πολλές οι αρρυθμίες του Αλμωπού !!! Ιπτάμενος Μένιος !!!
Σε λευκή ισοπαλία αρκέσθηκε ο Αλμωπός Αριδαίας στο παιχνίδι με την Νάουσα .Πολλά τα λάθη στην άμυνα , παιχνίδι χωρίς οργάνωση .Εάν δεν είχαν την καταπληκτική απόδοση ο τερματοφύλακας Μένιος και Ζαρογιάννης , τότε η ήττα του Αλμωπού θα ήταν βέβαιη .Θα πρέπει σύντομα να ανασυνταχθεί η ομάδα και να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα της Γ' Εθνικής .
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου