Το κολυμβητήριο λειτούργησε και στους 5,5 μήνες, 1200 πολίτες είδαν ο πρώτος στόχος « για ανοικτό Κολυμβητήριο » να πραγματοποιείται.
Ο κύκλος των μαθημάτων εκμάθησης σε 630 παιδιά της Έδεσσας και της ευρύτερης περιοχής ολοκληρώθηκε.
Ο επόμενος στόχος για πραγματοποίηση των απαραίτητων έργων αδειοδότησης αλλά και μελέτης για την ενεργειακή αναβάθμιση του κολυμβητήριου είναι μπροστά μας.
Θα ανταποκριθούμε και από τον Μάρτιο, με ακόμα μεγαλύτερη στήριξη των πολιτών, θα συνεχίσουμε να προσφέρουμε τις απαραίτητες αναβαθμισμένες υπηρεσίες σε έναν χώρο που ανήκει σε όλους μας
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ (ΔΗ.Κ.Ε.Δ.Ε.)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου