Το μπάχαλο που προκάλεσαν τα συνεργεία κατασκευής του αποχετευτικού στην πόλη της Αριδαίας δεν περιγράφεται !!!
Χωρίς να έχουν ανθρώπους για να διευκολύνουν την κυκλοφορία των οχημάτων , χωρίς καμιά προηγούμενη ενημέρωση των πολιτών , για να μπορέσει ο κόσμος εκ των προτέρων να ξέρει σε ποιούς δρόμους πρέπει να κινηθεί .Τόσο δύσκολο ήταν να ενημερώσουν τον κόσμο από τις προηγούμενες μέρες που θα εργασθούν τα συνεργεία ;
Τις Πέμπτες, χωρίς να υπάρχουν πρόσθετα προβλήματα του αποχετευτικού έργου , γίνεται τακτικά κυκλοφοριακό κομφούζιο , φαντασθείτε , τι έγινε σήμερα !!!
Έλεος !!!Λίγα προβλήματα έχει ο κόσμος , πρέπει να του φορτώνουμε κι άλλα ;
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου