Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2016
Εμφύλιος στην Δημοτική πλειοψηφία του Δήμου Αλμωπίας ...η Ημιανεξαρτησία και οι στόχοι της ...
Σε προηγούμενη ανάρτηση του www.Pozar News.gr , είχαμε επισημάνει την '' Ημιανεξαρτησία '' των δυο δημοτικών συμβούλων, της Μαρτίνας Ζιάκκα Βαλιανάτου και του Χρήστου Χουρσόγλου . Η πρώτη εν χορό και με το τραγούδι της Εφης Θώδη '' μπήκαν τα γίδια στο μαντρί , τα πρόβατα στην στρούγκα '' , επέστρεψε στην δημοτική πλειοψηφία , με φαρδύ πλατύ χαμόγελο . Ο δεύτερος δημοτικός σύμβουλος Χρ. Χουρσογλου , έχουμε τονίσει ότι σκόπιμα δεν διαγράφεται οριστικά από την δημοτική παράταξη του Δημάρχου Αλμωπίας Δημήτρη Μπίνου , διότι στόχος του είναι , να μετέχει στις διαδικασίες εκλογής Προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου Αλμωπίας .Έτσι λοιπόν , στις αρχαιρεσίες εκλογής Προέδρου Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Αλμωπίας , θα έχουμε δυο υποψηφιότητες μια Χρήστου Χουρσόγλου και του Σίμου Σωτηριάδη ή όποια άλλη πρόταση καταθέσει , η κατ' ουσίαν δημοτική πλειοψηφία του Δημάρχου Αλμωπίας Δημήτρη Μπίνου .
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
ειναι εμφανες οτι καποιοι πολιτικοι παλιας κοπής ίσως και παλαιο κομματικοί..
ΑπάντησηΔιαγραφήπαίρνουν θέσεις στην μάχη της εππόμενης μερας .. με τρόπο όμως ακομψο που τελικα κανει κακο στους ιδιους
σε λιγο θα ξετυλιχτει ολο το κουβαρι
νομιζω ομως οτι το πανω χερι το εχει αλλος
Είναι σίγουρος ο Χρουσόγλου ότι θα τον ψηφίσει το σύνολο της αντιπολίτευσης ;;; Είμαι σίγουρος ότι ελπίδες έχει από την παράταξη του Μπίνου παρά από την αντιπολίτευση η οποία των έχει με σωστό τρόπο μακρυά της.
ΑπάντησηΔιαγραφήΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΧΡΗΣΤΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΗΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ !!!
ΑπάντησηΔιαγραφή