ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ !!! ΑΣΤΟΥς ΝΑ ΛΕΝΕ ...
Οι όμορφες παρουσίες τελικά αποπροσανατολίζουν τον Δήμαρχο και χάνει τα λόγια του. Ως πρώτος πολίτης της Αλμωπίας μας προσβάλει γιατί πρέπει να είναι πιο ψύχραιμος.
ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ !!! ΑΣΤΟΥς ΝΑ ΛΕΝΕ ...
ΑπάντησηΔιαγραφήΟι όμορφες παρουσίες τελικά αποπροσανατολίζουν τον Δήμαρχο και χάνει τα λόγια του. Ως πρώτος πολίτης της Αλμωπίας μας προσβάλει γιατί πρέπει να είναι πιο ψύχραιμος.
ΑπάντησηΔιαγραφή