Ηρακλής Γαρεφείου 2-4 ΠΑΟ Κερασιάς !!! Πικρό γλυκό κέρασε τον Κανιέμπα η ομάδα της Κερασιάς
Στα τέσσερα Ο Κανιέμπα Κόβα !!! Δεν άλλαξε σύστημα παιχνιδιού στον Ηρακλή Γαρεφείου ο νέος Προπονητής Κόβα Κανιέμπα .Με την Κερασιά εισέπραξε τέσσερα τέρματα , δυο από τονΤράϊκο Γιάννη και δυο από τον Δημήτρη Τρίπτση .Για τον Ηρακλή Γαρεφείου γκολ πέτυχαν , Παρασκευάς Τραϊανός και o Βραζιλιάνος Μόγλη Chris Marke .
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ ; ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ...
ΑπάντησηΔιαγραφή