Δεν περιγράφεται η εμπειρία και η χαρά των παιδιών , από την δράση συμμετέχω ισότιμα .Η Δήμαρχος Σκύδρας Κατερίνα Ιγνατιάδου και η Αντιδήμαρχος Μαρία Γιακαμόζη ,με την συνεχή δραστηριότητά τους , έδωσαν χαρά σε παιδιά και γονείς !!!
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14925389_1809245266019464_7651964397942471225_n.jpg?oh=77c8a4f980f47f0d1e64e8b2db15fddb&oe=58C6C9EE)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14937415_1809245612686096_794640728267788789_n.jpg?oh=3f0bc958a166a64257fb35e7aa63ad0e&oe=58891D4C)
Μαρία Γιακαμόζη : Μια εξαιρετική δράση,στον Αλμωπαιο ποταμό στα Πλατανακια Καλής,με υπέροχα παιδιά. ...
Ο Δήμος Σκύδρας στο πλευρό της ΠΚΜ διότι πιστεύουμε ακράδαντα πως ΟΛΟΙ έχουμε δικαίωμα συμμετοχής σε ΟΛΑ!Θερμά συγχαρητήρια στους διοργανωτές , τους εθελοντές και τους συμμετέχοντες! Πολλά ευχαριστώ στους υπαλληλους του Δήμου Σκύδρας!!!
Τέτοιες δραστηριότητες κάνουν την διαφορά , ανάμεσα στους αληθινούς ανθρώπους , από αυτούς που ζουν στην μιζέρια και την υποκρισία !!!![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14908210_1809237589353565_6066092029611940992_n.jpg?oh=234ce2ac80a79c9d30b872c8effd8d99&oe=589CBF02)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14925389_1809245266019464_7651964397942471225_n.jpg?oh=77c8a4f980f47f0d1e64e8b2db15fddb&oe=58C6C9EE)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14937415_1809245612686096_794640728267788789_n.jpg?oh=3f0bc958a166a64257fb35e7aa63ad0e&oe=58891D4C)
Μαρία Γιακαμόζη : Μια εξαιρετική δράση,στον Αλμωπαιο ποταμό στα Πλατανακια Καλής,με υπέροχα παιδιά. ...
Ο Δήμος Σκύδρας στο πλευρό της ΠΚΜ διότι πιστεύουμε ακράδαντα πως ΟΛΟΙ έχουμε δικαίωμα συμμετοχής σε ΟΛΑ!Θερμά συγχαρητήρια στους διοργανωτές , τους εθελοντές και τους συμμετέχοντες! Πολλά ευχαριστώ στους υπαλληλους του Δήμου Σκύδρας!!!
Πάντα Επιτυχίες , οι εικόνες μιλούν από μόνες τους !!!
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14910384_1809237636020227_5851587560621302504_n.jpg?oh=4d5bbed063c73d1618d73e519a58e215&oe=5887D252)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14955842_1809237742686883_7139730399823319395_n.jpg?oh=702ae02bc81f4200fdf92bd8a5c215c7&oe=589BFF99)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14910310_1809245316019459_1525173568139888311_n.jpg?oh=e43ae082079fcc654f8f5e9cd87bf9ff&oe=589D3AEA)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14910384_1809237636020227_5851587560621302504_n.jpg?oh=4d5bbed063c73d1618d73e519a58e215&oe=5887D252)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14955842_1809237742686883_7139730399823319395_n.jpg?oh=702ae02bc81f4200fdf92bd8a5c215c7&oe=589BFF99)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14910310_1809245316019459_1525173568139888311_n.jpg?oh=e43ae082079fcc654f8f5e9cd87bf9ff&oe=589D3AEA)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14925654_1809245399352784_4831545052441502115_n.jpg?oh=205d73e5dced6ef174d59932abd2f4e1&oe=58CB06B0)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14947841_1809245452686112_6623546117621223577_n.jpg?oh=b0583d45b77c50be8b67364a19dcf048&oe=58909AEE)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14991829_1809245669352757_2702133176599655541_n.jpg?oh=f24af37954404537ddcae2aabc8224ac&oe=58CFCFF1)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14947634_1809245852686072_5568754874113578779_n.jpg?oh=eb9427ac21a81a3f7bd041d25b570565&oe=589A2B80)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14947608_1809245936019397_2425227922372433447_n.jpg?oh=797052da546cf1216e3203e3ccd1cb07&oe=58942664)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14915126_1809246016019389_3061650609994835530_n.jpg?oh=24bb8a8616a0c1ba93959a763866ee4e&oe=588E429B)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου