Ο Σύλλογος θα πραγματοποιήσει εκδήλωση στις 19 Νοεμβρίου 2016, ημέρα Σάββατο και ώρα 18:00, στην Αίθουσα του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Έδεσσας και Αλμωπίας, Φλωρίνης 4, Έδεσσα, η οποία θα περιλαμβάνει:
1.Ενημέρωση μελών(Μείωση Δημοτικών τελών και ύδρευσης, Δωρεάν Διανομής Φρούτων, Επιδόματα, κάρτα μέλους
, Μείωση τιμής εισιτηρίου ΚΤΕΛ Πέλλας, δωρεάν είσοδο σε αρχαιολογικούς χώρους, μουσεία κ.α).
2.Βράβευση των τέκνων των μελών του Συλλόγου, που επέτυχαν σε σχολές ΑΕΙ-ΤΕΙ-ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ-ΣΧΟΛΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ-ΙΕΚ το 2016.Απαιτείται βεβαίωση της σχολής που επέτυχε και παρακολουθεί.
Το Διοικητικό Συμβούλιο
, Μείωση τιμής εισιτηρίου ΚΤΕΛ Πέλλας, δωρεάν είσοδο σε αρχαιολογικούς χώρους, μουσεία κ.α).
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου