Συνεχίζουν την συμπαράσταση στους δημότες της Αλμωπίας οι Γιατροί της Αγάπης , προσφέροντας αφιλοκερδώς τις Ιατρικές τους γνώσεις σήμερα 9 Νοέμβρη στην τοπική Κοινότητα Προμάχων του Δήμου Αλμωπίας .Χθες 8 Νοέμβρη , πρόσφεραν τις υπηρεσίες τους στην Ανατολική Αλμωπία , στην τοπική Κοινότητα Εξαπλατάνου .Για την προσπάθεια αυτή μιλούν στο Pozar News.gr ,o Αντιδήμαρχος Γιώργος Τσιμτσιρίδης και Ιατρός Αγάπης Πετρακόγιαννης Κωνσταντίνος .
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου