Σάββατο, 31 Μαρτίου 2018

Πρόγραμμα αγώνων 31/3 & 1/4 & 4/4/2018 στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας


Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 31.03.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 21η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 16.30 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 16.30 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 16.30 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.30 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 21η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.30 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου