Σάββατο, 31 Μαρτίου 2018

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


Αποτέλεσμα εικόνας για Ατρομήτου εναντίον του ΠΑΟΚ
Οι αναμετρήσεις του Ατρομήτου εναντίον του ΠΑΟΚ και του Λεβαδειακού εναντίον του Ολυμπιακού για τη Super League ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας. 

Αναλυτικά:

Super League

15.00 Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

17.15 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

19.30 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

Serie A

13.30 Μπολόνια-Ρόμα (COSMOTE SPORT7HD)

16.00 Λάτσιο-Μπενεβέντο (COSMOTE SPORT6HD)

16.00 Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (COSMOTE SPORT7HD)

19.00 Σασουόλο-Νάπολι (COSMOTE SPORT4HD)

19.00 Κιέβο-Σαμπντόρια (COSMOTE SPORT7HD)

21.45 Γιουβέντους-Μίλαν (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

14.00 Τζιρόνα-Λεβάντε (COSMOTE SPORT2HD)

17.15 Μπιλμπάο-Θέλτα (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)

21.45 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT2HD)

Premier League

14.30 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σουόνσι (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

Bundesliga

16.30 Σάλκε-Φράιμπουργκ (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT5HD)

16.30 Ανόβερο-Λιψία (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ (COSMOTE SPORT3HD)

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (COSMOTE SPORT7HD)

Primeira Liga

20.15 Μπενφίκα-Γκιμαράες (COSMOTE SPORT8HD)

22.30 Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT8HD)

NCAA

01.05 1ος ημιτελικός: Λαϊόλα Σικάγο-Μίσιγκαν (COSMOTE SPORT7HD)

03.45 2ος ημιτελικός: Βιλανόβα-Κάνσας (COSMOTE SPORT7HD)

--

13.00 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπεσίκτας-Μπάνβιτ (COSMOTE SPORT8HD)

14.00 Bundesliga 2: Ντινάμο Δρέσδης-Νυρεμβέργη (COSMOTE SPORT3HD)

15.00 Football League: Παναχαϊκή-ΟΦΗ (ΕΡΤ3)

15.30 Πρωτάθλημα Πόλο Α1: Βουλιαγμένη-Γλυφάδα (ΕΡΤ2)

16.45 Λιγκ Καπ Βόλεϊ «Νίκος Σαμαράς»: τελικός (ΕΡΤ2)

17.00 Πρωτάθλημα Χάντμπολ: ΠΑΟΚ-Διομήδης (ΕΡΤ3)

18.00 Ligue 1: Ντιζόν-Μαρσέιγ (Novasports3HD)

18.30 Basket League: Πανιώνιος-Λαύριο (ΕΡΤ1, ΕΡΤ HD)

19.30 Champions League Πόλο: Παρτιζάν-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

19.30 EFL Championship: Χαλ-Άστον Βίλα (Novasports4HD)

20.00 World Championship Boxing: Άντονι Τζόσουα-Τζόζεφ Πάρκερ (COSMOTE SPORT5HD)

20.00 Τουρνουά Τένις Miami Open Presented by Itau (γυναίκες): τελικός (COSMOTE SPORT6HD)

20.45 Eredivisie: Αϊντχόφεν-Μπρέντα (Novasports1HD)

22.00 NBA: Ουάσινγκτον Γουίζαρντς-Σάρλοτ Χόρνετς (COSMOTE SPORT4HD)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου