Πέμπτη, 14 Ιουνίου 2018

Μουντιάλ 2018: Το πρόγραμμα των αγώνων μέχρι και τον τελικό

Μουντιάλ 2018: Το πρόγραμμα των αγώνων μέχρι και τον τελικό
Α' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
14/6ΜόσχαΡωσία - Σαουδική Αραβία
15/6ΓεκατέρινμπουργκΑίγυπτος - Ουρουγουάη
19/6Αγία ΠετρούποληΡωσία - Αίγυπτος
20/6Ροστόφ ον ΝτονΟυρουγουάη - Σαουδική Αραβία
25/6ΣαμάραΟυρουγουάη - Ρωσία
25/6ΒόλγκογκραντΣαουδική Αραβία - Αίγυπτος
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
15/6Αγία ΠετρούποληΜαρόκο - Ιράν
15/6ΣότσιΠορτογαλία - Ισπανία
20/6ΜόσχαΠορτογαλία - Μαρόκο
20/6ΚαζάνΙράν - Ισπανία
25/6ΣαράνσκΙράν - Πορτογαλία
25/6ΚαλίνινγκραντΙσπανία - Μαρόκο
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
16/6ΚαζάνΓαλλία - Αυστραλία
16/6ΣαράνσκΠερού - Δανία
21/6ΓεκατέρινμπουργκΓαλλία - Περού
21/6ΣαμάραΔανία - Αυστραλία
26/6ΜόσχαΔανία - Γαλλία
26/6ΣότσιΑυστραλία - Περού
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
16/6ΜόσχαΑργεντινή - Ισλανδία
16/6ΚαλίνινγκραντΚροατία - Νιγηρία
21/6Νίζνι ΝόβγκοροντΑργεντινή - Κροατία
22/6ΒόλγκογκραντΝιγηρία - Ισλανδία
26/6Αγία ΠετρούποληΝιγηρία - Αργεντινή
26/6Ροστόφ ον ΝτονΙσλανδία - Κροατία
Ε' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
17/6ΣαμάραΚόστα Ρίκα - Σερβία
17/6Ροστόφ ον ΝτονΒραζιλία - Ελβετία
22/6Αγία ΠετρούποληΒραζιλία - Κόστα Ρίκα
22/6ΚαλίνινγκραντΣερβία - Ελβετία
27/6ΜόσχαΣερβία - Βραζιλία
27/6ΝίζνιΕλβετία - Κόστα Ρίκα
ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
17/6ΜόσχαΓερμανία - Μεξικό
18/6ΝίζνιΣουηδία - Νότια Κορέα
23/6ΣότσιΓερμανία - Σουηδία
23/6Ροστόφ ον ΝτονΝότια Κορέα - Μεξικό
27/6ΚαζάνΝότια Κορέα - Γερμανία
27/6ΓεκατέρινμπουργκΜεξικό - Σουηδία
Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
18/6ΣότσιΒέλγιο - Παναμάς
18/6ΒόλγκογκραντΤυνησία - Αγγλία
23/6ΜόσχαΒέλγιο - Τυνησία
24/6ΝίζνιΑγγλία - Παναμάς
28/6ΚαλίνινγκραντΑγγλία - Βέλγιο
28/6ΣαράνσκΠαναμάς - Τυνησία
Η' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
19/6ΜόσχαΠολωνία - Σενεγάλη
19/6ΣαράνσκΚολομβία - Ιαπωνία
24/6ΓεκατέρινμπουργκΙαπωνία - Σενεγάλη
24/6ΚαζάνΠολωνία - Κολομβία
28/6ΒόλγκογκραντΙαπωνία - Πολωνία
28/6ΣαμάραΣενεγάλη - Κολομβία
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
30/6Καζάν1ος 3ου ομίλου - 2ος 4ου ομίλου (50)
30/6Σότσι1ος 1ου ομίλου - 2ος 2ου ομίλου (49)
01/7Μόσχα1ος 2ου ομίλου - 2ος 1ου ομίλου (51)
01/7Νίζνι Νόβγκοροντ1ος 4ου ομίλου - 2ος 3ου ομίλου (52)
02/7Σαμάρα1ος 5ου ομίλου - 2ος 6ου ομίλου (53)
02/7Ροστόφ ον Ντον1ος 7ου ομίλου - 2ος 8ου ομίλου (54)
03/7Αγία Πετρούπολη1ος 6ου ομίλου - 2ος 5ου ομίλου (55)
03/7Μόσχα1ος 8ου ομίλου - 2ος 7ου ομίλου (56)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
06/07ΝίζνιΝικητής 49 - Νικητής 50 (57)
06/07ΚαζάνΝικητής 53 - Νικητής 54 (58)
07/07ΣαμάραΝικητής 55 - Νικητής 56 (60)
07/07ΣότσιΝικητής 51 - Νικητής 52 (59)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
10/07Αγία Πετρούπολη
Νικητής 57 - Νικητής 58 (61)
11/07ΜόσχαΝικητής 59 - Νικητής 60 (62)
ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
14/07Αγία ΠετρούποληΗττημένος 61 - Ηττημένος 62
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
15/07Μόσχα
Νικητής 61 - Νικητής 62


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου