Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας

Αποτέλεσμα εικόνας για διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας


ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΑΓΡΑ 16.00
ΝΗΣΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1
ΦΩΤΙΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00
ΜΑΝΔΑΛΟ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΒΥΡΩΖΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.00
ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00
ΔΑΜΙΑΝΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α1ος
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ Ν

ΠΕΛΛΑΣ 16.00
Ν ΠΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος
ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΟΛΛΙΟΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΘΥΡΑ Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΙΤΣΚΟΣ

ΙΔΑΣ 16.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Β1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΡΕΦΙ Β1
ΣΙΩΝΗΣ Β. ΜΙΣΚΟΣ ΔΙΝΑΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΖΕΡΒΗ Β1
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.

Π ΗΛΙΑ 16.00
Π ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΚΟΙ Β1
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

Α ΛΟΥΚΑ 16.00
Α ΛΟΥΚΑΣ ΡΑΧΩΝΑΣ Β2
ΖΓΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΔΥΤΙΚΟ Β2
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΒΟΪΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.00
ΝΕΟΧΩΡΙ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00
ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΞΟΣ Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ ΚΑΛΗ Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΠΕΛΛΑ Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00
ΕΛΠΙΔΑ Ε ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος
ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00
ΡΙΖΑΡΙ ΟΡΜΑ Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΔΩΡΟΘΕΑ Α1ος
ΖΙΩΓΛΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ. ΜΠΑΛΛΗΣ

ΛΙΠΑΡΟΥ 16.00
ΛΙΠΑΡΟ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Α2ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.00
ΑΡΣΕΝΙ ΔΑΦΝΗ Β2
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΟΛΛΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17-10-2018

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Κ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΔΙΝΑΚΗΣ

ΚΑΛΗΣ 16.00
ΚΑΛΗ ΠΕΛΛΑ Κ
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00
Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Κ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου