Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

super League

18.15 Πανιώνιος-Άρης (Novasports1HD)
19.00 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός (ΕΡΤ1)
20.30 Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

LaLiga

14.00 Τζιρόνα-Έιμπαρ (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Χετάφε-Λεβάντε (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Λεγανές-Ράγιο Βαγεκάνο
(COSMOTE SPORT2HD)

Serie A

16.00 Κάλιαρι-Μπολόνια (Novasports2HD)
21.30 Έμπολι-Ρόμα (Novasports1HD)

Bundesliga

16.30 Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT1HD)
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Σάλκε (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Μάιντς-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Ανόβερο-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT9HD)
19.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ (COSMOTE SPORT3HD)

EFL Championship

14.30 Λιντς-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
17.00 Πρέστον - Γουίγκαν (Novasports4HD)
19.30 Μπόλτον-Μπλάκμπερν (Novasports4HD)

Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

15.45 Παράλληλες μεταδόσεις αγώνων: ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο & Κολοσσός-Προμηθέας (ΕΡΤ2)
17.00 Παναθηναϊκός-Ήφαιστος Λήμνου (COSMOTE SPORT4HD)
18.00 Περιστέρι-ΑΕΚ (ΕΡΤ2)

Τουρνουά Τένις ATP 500 Rakuten Japan Open

08.00 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
10.00 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

Τουρνουά Τένις ATP 500 China Open

11.30 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT8HD)
16.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT8HD)

Τουρνουά Τένις WTA China Open

09.30 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT8HD)
14.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT8HD)

Formula 1 (Γκραν Πρι Ιαπωνίας)

05.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
08.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

MotoGP (Γκραν Πρι Ταϊλάνδης)

05.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
09.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
10.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 (Γκραν Πρι Ταϊλάνδης)

06.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
11.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
05.05 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3 (Γκραν Πρι Ταϊλάνδης)

08.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
04.35 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
--
14.00 WRC Ράλλυ Μεγάλης Βρετανίας: SS14 Dyfnant 1 (COSMOTE SPORT5HD)
14.00 Bundesliga 2: Μαγδεμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης (COSMOTE SPORT9HD)
17.00 Πρωτάθλημα Χάντμπολ Ανδρών: Δούκας-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
17.30 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας (COSMOTE SPORT6HD)
18.00 Ligue1: Λιλ-Σεντ Ετιέν (Novasports5HD)
19.00 Serie A: Ουντινέζε-Γιουβέντους (Novasports3HD)
19.30 Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νιούκαστλ (COSMOTE SPORT1HD)
20.45 Eredivisie: Αϊντχόφεν-Φένλο (Novasports5HD)
22.30 Liga NOS: Μπράγκα-Ρίο Άβε (COSMOTE SPORT7HD)
23.00 Red Bull Air Race World Championship (Ιντιανάπολις): Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT9HD)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου