Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα αγώνων 17 & 18 Νοέμβρη 2018 στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας

Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΙΚΟΝΕς ΓΗΠΕΔΩΝ APO POZAR NEWS.GR


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ : 1 - 6
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ : 5 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ : 3 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ : 1 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ : 4 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ : 5 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ : 0 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ : 0 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ : 7 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ : 1 - 2

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου