Δευτέρα, 5 Νοεμβρίου 2018

Τα αποτελέσματα των αγώνων 3 & 4 - 11-2018 στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας

Αποτέλεσμα εικόνας για γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ : 7 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ : 5 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ : 4 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ : 2 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ : 3 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ : 5 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ : 5 - 1

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου