Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα αγώνων 16,17 και 20/3 στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας

Αποτέλεσμα εικόνας για ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ εικονες απο pozar news.gr

https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2172

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.03.2019


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.30 
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΗΣ 15.30 
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.30
 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.30 
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.30 
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.30 
ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 15.30
 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 15.30
 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30
 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.30
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.30
 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΘΥΡΩΝ 15.30
 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.30
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.30 
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
Π. ΗΛΙΑ 15.30 
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30
 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.03.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30
 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου