Τετάρτη, 4 Σεπτεμβρίου 2019

Οι αγωνιστικές κυπέλλου και πρωταθληματος 2019-20

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -

2η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

5η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ: -
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

4η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ: -


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ: -

2η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ: -
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

4η αγωνιστική
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

5η αγωνιστική
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -


- - - - - - -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ΣΤΟΝ 2ο ΓΥΡΟ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

8η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

10η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

11η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -

8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

10η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -

11η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

8η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -

10η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -

11η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -

2η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: -
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -

4η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

7η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: -



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019 - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -

3η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019 - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου