Κυριακή, 8 Σεπτεμβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αποτέλεσμα εικόνας για Κίνα – Νιγηρία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

Το παιχνίδι της Εθνικής μας ομάδας ποδοσφαιρου με το Λιχτενστάιν για τα προκριματικά του Euro 2020 και οι αναμετρήσεις του Παγκοσμίου Κυπέλλου μπάσκετ που διεξάγεται στην Κίνα, ξεχωρίζουν στο μενού με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά:

08:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας πρώτο μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα
10:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας δεύτερο μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα
10:15 ΕΡΤ Play3 Ιωάννινα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 κωπηλασία
11:00 ΕΡΤ Play2 Τυνησία – Αγκόλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:00 ΕΡΤ Play1 Ακτή Ελεφαντοστού - Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:00 ΕΡΤ Sports HD Βενεζουέλα – Ρωσία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:30 ΕΡΤ2 Πουέρτο Ρίκο – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
12:55 Eurosport 1 Μόντσα Αγώνες αυτοκινήτου
13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία Motocross
14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία Motocross
14:45 COSMOTE SPORT 9 HD Αγώνας κατάταξης Euro Beach Soccer
15:00 ΕΡΤ3 Κίνα – Νιγηρία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:00 ΕΡΤ Play1 Ιράν – Φιλιππίνες Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:00 ΕΡΤ2 Πολωνία – Αργεντινή Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Σερβία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
16:00 ΕΡΤ1 , COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Gran Premio Heineken D' Italia
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία - Βοσνία Ερζεγοβίνη Προκριματικά Euro 2020
16:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αγώνας κατάταξης Euro Beach Soccer
17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία Motocross
17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός Promotional Finals, Euro Beach Soccer
18:30 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, Oulton Park 2 Superbike
18:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός Super Finals, Euro Beach Soccer
18:50 COSMOTE SPORT 6 HD Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρουμανία – Μάλτα Προκριματικά Euro 2020
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ελβετία – Γιβραλτάρ Προκριματικά Euro 2020
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία – Δανία Προκριματικά Euro 2020
19:30 ΕΡΤ Sports HD Σερβία-Τουρκία Τελικός Euro Volley Γυναικών
20:00 Eurosport 1 Τελικός διπλού γυναικών US Open
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός Super Finals, Euro Beach Soccer
20:05 COSMOTE SPORT 6 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη
21:20 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη
21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα – Λιχτενστάιν Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σουηδία – Νορβηγία Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία - Νησιά Φερόε Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Φινλανδία – Ιταλία Προκριματικά Euro 2020
22:35 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη
23:00 Eurosport 1 Ντανίλ Μεντβέντεβ - Ραφαέλ Ναδάλ US Open
23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Sparks - Minnesota LynxWNBA

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου