Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αποτέλεσμα εικόνας για Κροατία – Σλοβακία

Η μονομαχία του Τσιτσιπά με τον Φέντερερ για την ημιτελική φάση του ATP Finals, τα παιχνίδια της Basket League και οι αγώνες των προκριματικών του Euro 2020 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά
:
08:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS18 Northbank 2 Αυστραλία
08:50 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS19 Utungen Rev 2 Αυστραλία
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 Μηχανοκίνητα
14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας – Παναθηναϊκός Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 4 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου Football League ποδόσφαιρο
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 Μηχανοκίνητα
15:30 Novasports 1HD Άρης - ΤΣΣΚΑ Σόφιας Ποδόσφαιρο
15:45 ΕΡΤ Play4 Κολοσσός – Λαύριο EKO Basket League μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λαύριο EKO Basket League μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Προμηθέας EKO Basket League μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play1 Ήφαιστος Λήμνου – Άρης EKO Basket League μπάσκετ
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 Μηχανοκίνητα
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο Τσιτσιπάς- Φέντερερ 1ος ημιτελικός τένις
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κύπρος – Σκωτία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ιωνικός Νικαίας Basket League μπάσκετ
17:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
17:45 ΕΡΤ2 ΓΣ Ηρακλής – ΑΕΚ Basket League μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Μαρίνο – Καζακστάν Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβενία – Λετονία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία – Βέλγιο Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
19:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Κατατακτήριες Δοκιμές
20:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Κατατακτήριες Δοκιμές
21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Άαλμποργκ Champions League χάντμπολ
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Νοβάρα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών βόλεϊ
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ισραήλ – Πολωνία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία – Σλοβακία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γερμανία – Λευκορωσία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βόρεια Ιρλανδία – Ολλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο Ζβέρεφ-Τιμ 2ος ημιτελικός τένις
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS20 Coramba 1 Αυστραλία
22:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS21 Lower Bucca 1 Αυστραλία
23:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS22 Wedding Bells 1 Αυστραλία

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου